Da er detaljert og endelig program klart for sommersamlingen i Bergen 6.-7.september.
Programmet strekker seg fra torsdags morgen til fredag lunsjtid. Temaet for årets samling i Bergen er “Snakk og skriv så jeg forstår!”
Språket er vårt viktigste verktøy. Valg av ord og uttrykk skriftlig og muntlig kan skape barrierer, kan forvirre, skape distanse, kan ekskludere, men kan også invitere til gode dialoger med målgruppene. Det byråkratiske språket og politikerspråket er et demokratiproblem er det noen som hevder. Hvilket fokus har vi på språket og formidling i egen organisasjon?
Inviterte foredragsholdere fra ulike miljøer aktualiserer debatten i Bergen i september.
Meld deg på og få faglig påfyll og ny energi til å ta språkdebatten i egen organisasjon! Se fullstendig invitasjon og program for Sommersamling i kommunik 6.-7.september 2012
Merk at du må bestille reise og hotell selv. Overnattingen gjøres opp direkte med hotellet. For booking av hotellrom: tlf. 55 36 29 00 eller per e-post til birgitte.sulen@rica.no.NB! Ved bestilling oppgi referansekode: 11533936.
Deltakeravgiften er på 3800 kr per deltaker, og vil faktureres på forhånd. Påmelding skjer her.
Per 9.august er det 23 påmeldte, og vi ønsker flere hjertelig velkommen! Påmeldingsfrist er 25.august.
Legg igjen en kommentar